Jdi na obsah Jdi na menu
 


CENZURA A NÁRODNÍ LISTY

10. 9. 2010

V posledním měsíci se vyskytly podezřelé okolnosti při vydávání našeho webového portálu.Jedná se o hesla Narodní listy Internet a webu NÁRODNÍ DEMOKRACIE !

    OSOBY, KTERÉ SE DOPUSTILY TRESTNÉHO ČINU PORUŠOVÁNÍ CIZÍCH PRÁV SJOU ZNÁMY A Z DŮVODU PŘEDEPSANÉHO ZÁKONA JE NEZVEŘEJNÍME.VEDLE TOHO BYLY CENZUROVÁNY NÁRODNÍ LISTY ZCELA NEPŘÍPUSTNÝM ZPŮSOBEM A VYMAZÁNY PŘEPISY RUKOPISŮ. VZHLEDEM K TOMU, ŽE JSEM ČLENEM SVAZU NEZÁVISLÝCH AUTORŮ A VŠECHNY RUKOPISY A ČLÁNKY I MÉ REDAKCE JSOU CHRÁNĚNY ZE ZÁKONA.

      S NAPADÁNÍM MÉ OSOBY UŽ JSME SE SETKALI. BYLO MI VYHROŽOVÁNO SMRTÍ, VLASTIZRÁDCE JE ZNÁM A JE TO I OSOBA SLOUŽÍCÍ ZÁJMŮM RUSKÉ FEDERACE ! Z TOHOTO DŮVODU PODÁM I TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA BIS  ČR A FIBIS RUSKÉ FEDERACE SAMOZŘEJMĚ K MEZINÁRODNÍ POLICEJNÍ AGENTUŘE INTERPOL, VČETNĚ OZNÁMENÍ AMNESTY INTERNATIONAL A ORGÁNŮM EVROPSKÉ UNIE.

    POUČENÍ : ÚSTAVA ČESKÉ REPUBLIKY OBSAHUJE DEKLARACI PRÁV OBČANŮ § 3 AŽ 5 S TÍM, ŽE CENZURA NA ÚZEMÍ ČR A OD R. 2004 ČLENA EVROPSKÉ UNIE JE NEPŘÍPUSTNÁ A TRESTNÁ. POKUD SI TO PAN MINISTR VNITRA ČR RADEK JOHN (VV) NEUVĚDOMUJE, BUDE MU TO MUSET PŘIPOMENOUT ODPOVĚDNÝ EVROPSKÝ KOMISAŘ PŘI RAPORTU, PROTOŽE ČR NENÍ JIŽ PLNĚ SUVERENNÍ STÁT.

NÁRODNÍ DEMOKRACIE VE SMYSLU DEKLARACE PRÁV OBČANŮ VYHLAŠUJE DNEŠKEM OBČANSKOU NEPOSLUŠNOST VŮČI VÁDĚ ČESKÉ REPUBLIKY , JAKO NEDEMOKRATICKÉ, ZPOLA TOTALITNÍ A PŮSOBÍCÍ PROTI SKUPINĚ OBYVATEL A CELÉMU NÁRODU, VIZ ÚTOKY PROTI ŽIVOTNÍM MINIMŮM A ZUDRAVOTNICTVÍ ( ŠKRTY). NECHŤ PLATÍ TI POLITICI A TUNELÁŘI ZA KRIZI V NAŠÍ VLASTI. OBČANÉ NEPLAŤTE TĚM VLASTIZRÁDCŮM UŽ ANI KORUNU!!!!

                       JAN VALENTA, V.R. PŘEDSEDA ND-NDS 
 

 

Náhledy fotografií ze složky předseda ČMND-NDS Jan Valenta

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář