Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOMUNIKÉ - PROHLÁŠENÍ PŘEDSEDNICTVA ND-NDS

4. 3. 2010

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ, ČLENOVÉ STRANY A PŘÁTELÉ !

USNESLI JSME SE DNES 3.BŘEZNA 2010 NAVRHNOUT ČLENŮM A PŘÁTELŮM NAŠÍ STRANY NÁSLEDUJÍCÍ ŘEŠENÍ NEPŘEHLEDNÉ, STÁLE SE OPAKUJÍCÍ A NAVÍC PROHLUBUJÍCÍ SE POLITICKÉ A EKONOMICKÉ KRIZE :

I. NÁRODNÍ DEMOKRACIE NEPŮJDE DO PARLAMENTNÍCH VOLEB ROKU 2010 !

TYTO VOLBY NEJSOU DEMOKRATICKÉ A POLITICKÉ SPEKTRUM JE NAPROSTO NEPŘEHLEDNÉ PRO OBČANY ČR!

II. VZHLEDEM K TOMU, ŽE CELÝ POLITICKÝ SYSTÉM JE ZKORUMPOVANÝ A MIMOPARLAMENTNÍ STRANY SE NEJSOU SCHOPNY DOHODNOUT, SOUČASNÝ STAV A PARTIOKRACIE ODS, ČSSD, SZ, KDU-ČSL, KSČM NEDOVOLUJE NASTOUPENÍ SKUTEČNÉ DEMOKRACIE, SYSTÉMU REFEREND A PŘÍMÉ DEMOKRACIE A POCTIVÉ EKONOMIKY BYLO PŘIJATO ROZHODNUTÍ ZAJISTIT ND-NDS DOSTATEK NOVÝCH  ČLENŮ PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY V CELÉ REPUBLICE A OBASDIT MAXIMÁLNĚ MOŽNÝ POČET MÍST V OBECNÍCH A MĚSTSKÝCH ÚŘADECH JAKO VÝRAZ VŮLE OBČANŮ ZDOLA A ZÁROVEŃ PROSAZENÍ NEZÁVISLÝCH A NEZKOMPROMITOVANÝCH OBČANŮ, KTEŘÍ ZNAJÍ MÍSTNÍ PODMÍNKY. TÍM ZÍSKÁME VĚROHODNOST MEZI VOLIČI.

III. PŘIHLÁSIT SE K MOŽNOSTI KANDIDOVAT ZA ND-NDS PODLE NOVÝCH STANOV MŮŽE KTERÝKOLIV SLUŠNÝ OBČAN ČESKÉ REPUBLIKY, S VYJÍMKOU KOMUNISTŮ A JINÝCH NACISTICKÝCH ŽIVLŮ .

IV. PŘEDSEDNICTVO STRANY UČINÍ RÁZNÁ PRÁVNÍ OPATŘENÍ VŮČI TĚM, KTEŘÍ V ROCE 2002 ZFALŠOVALI RAZÍTKA STRANY A REGISTROVALI SE POD SVÝM JMÉNEM A NAŠEM IC, TITO LIDÉ, KTEŘÍ SE VYDÁVAJÍ ZA NDS NEJSOU ČLENY NAŠÍ STRANY !

V. NÁRODNÍ DEMOKRACIE NESČETNĚKRÁT ZA POSLEDNÍ DVA ROKY VYZÝVALA VÍCE MIMOPARLAMENTNÍCH STRAN K DIALOGU A SPOLEČNÉ KANDIDÁTCE . NOVÉ UMĚLÉ STRANY A I TY KTERÉ PŘETRVALY SE CHOVAJÍ JAKO "CHYTRÉ HORÁKYNĚ" SE ZARUČENÝMI RECEPTY NA LÉČBU KRIZE A DEMOKRATURY ZKORUMPOVANÝCH STRAN !

TYTO JINÉ ZEMANOVY ČI VĚCI VEŘEJNÉ APOD. NEDOKÁŽÍ NAJÍT CESTU KE SVÉ VLASTI A NÁRODU.

NÁRODNÍ DEMOKRACIE PŮJDE DO OBECNÍCH VOLEB S OBČANSKÝMI AKTIVITAMI, TAK JAK S NIMI SPOLUPRACOVALA, ZEJMÉNA S TĚMI, KTEŘÍ JIŽ PROSADILI MÍSTNÍ REFERENDA . ONI JSOU SOLÍ NÁRODA A SVĚDOMÍM, OPOMÍJENÍ AROGANTNÍ MOCÍ.

BLAHO VLASTI NECHŤ JE NÁM NEJVYŠŠÍM ZÁKONEM !

podepsáni : předseda strany Jan Valenta - I. místopředseda strany ing. Jiří Měřička , Tiskový mluvčí, místopředseda strany pro Klub Praha, Střední Čechy a Západní Čechy


 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář