Jdi na obsah Jdi na menu
 


KONFERENCE NÁRODNÍ DEMOKRACIE.

11. 2. 2010

Na  základě četných žádostí členů strany, posunuji Konferenci strany na březen 2010. Konference se bude konat na určeném místě tak, aby ji nikdo kdo není delegátem -kou nemohl zneužít.

UPOZORŇUJEME VEŘEJNOST, ŽE NA ŽÁDOST DRTIVÉ VĚTŠINY ČLENSKÉ ZÁKLADNY BUDOU KOMENTÁŘE PANA PAVLA PRAŽSKÉHO, KONFIDENTA A ZRÁDCE NÁRODA ČESKÉHO BLOKOVÁNY !


----------------------------------------------------------------------------

ČTĚTE NÁRODNÍ LISTY.

---------------------------------------------------------------------------

USNESENÍ

PŘEDSEDNICTVA  NÁRODNÍ DEMOKRACIE -NDS :

ZE DNE 11 AŽ 12.ÚNORA 2010

1. PŘEDSEDA STRANY JAN VALENTA PŘEDLOŽÍ MV ČR DOKUMENTY Z ROKU 2001-02 VE FOTOKOPIÍCH, ABY BYL ODSTRANĚN PODVOD SKUPINY PRAŽSKÝ A SPOL. Z REGISTRU STRANY TAK JAK UKLÁDAJÍ XI.XII. A XIII.VALNÝ SJEZD STRANY.
2. PŘEDSEDNICTVO ND-NDS SCHVALUJE ZNĚNÍ NOVÝCH STANOV, JEJICHŽ ZÁKLADNÍ ČÁST BYLA SCHVÁLENA XIII. VALNÝM SJEZDEM STRANY.
3. PŘEDSEDNICTVO STRANY VYSLOVUJE PLNOU PODPORU A SOLIDARITU S PŘEDSEDOU STRANY JANEM VALENTOU, KTERÝ ČELÍ ZBĚSILÉ KAMPANI STRŮJCŮ POKUSU O PUČ VE STRANĚ ( CCA 4- 6 OSOB).
4. PŘEDSEDNICTVO PLNĚ SCHVALUJE POSTUP PŘI PŘÍPRAVĚ ODPOVĚDI PREMIÉRU ČR ING. JANU FISCHEROVI , KTERÁ BUDE ZASLÁNA JAK EMAILEM, TAK PODATELNOU PŘEDSEDNICTVA VLÁDY. JDE O PRVNÍ KONSRUKTIVNÍ JEDNÁNÍ S VLÁDOU A DE O UPŘESNĚNÍ POJMŮ - MLADÁ GENERACE A JEJÍ NÁROK NA SÍDLO A KLUB KARLA KRAMÁŘE- KURATORIUM SPRÁVY MAJETKU DLE ZÁVĚTI VELIKÉHO SYNA NAŠEHO NÁRODA
5. PŘEDSEDNICTVO STRANY KONSTATUJE, ŽE TENTO UVOLNĚNÝ MAJETEK PATŘÍ VŠEM OBČANŮM ČR A SR A TUDÍŽ OBĚMA ČÁSTEM NÁRODŮ BÝVALÉHO ČESKOSLOVENSKA !
6. PŘEDSEDNICTVO STRANY VÍTÁ INICIATIVU PŘEDSEDNICTVA ČESKÉHO KLUBU MLADÉ GENERACE( ČKMG) PŘI PŘÍPRAVĚ KOMUNÁLNÍHO PROGRAMU STRANY.SENIOŘI NDS SE NEBUDOU DO INICIATIVY VMĚŠOVAT, POUZE MOHOU PORADIT S FORMULACEMI.
7. POKUD JDE O VOLBY ZE 27. A 28. 5 010 STRANA V SOUČASNÉ VYPJATÉ SITUACI ZVAŽUJE KOALICI. PROTI DALŠÍ PODPOŘE SUVERENITY VŠAK EXISTUJÍ VÝHRADY VŮČI JEDNÁNÍ A MINULOSTI PANÍ JANY BOBOŠÍKOVÉ. PŘEDSEDA STRANY KOMUNIKUJE NYNÍ S LÍDREM STRANY MGR. PETREM HANNIGEM. DÁLE : PŘEDSEDA STRANY INFORMOVAL O JEDNÍNÍ S MORAVSKÝMI SUBJEKTY ( P. JAROSLAV BROŽ A DALŠÍ  )  .JEDNÁNÍ BUDOU PROBÍHAT NA MORAVĚ V BŘEZNU T.R.
8. PŘEDSEDNICTVO STRANY VYPRACUJE VOLEBNÍ PROGRAM STRANY, POKUD ND-NDS BUDE KANDIDOVAT JEN S HNUTÍMI A SDRUŽENÍMI . PND-NDS JE PRO SPOLUPRÁCI S KONZERVATIVNÍ STRANOU, SUVERENITOU, STRANOU VENKOVA MOR., OBČANSKÝMI HNUTÍMI A INICIATIVAMI , KTERÉ JIŽ OSLOVUJE ( PŘ. ÚJEZDSKÝ STROM, STROMOVKA AP.)
---------------------------------------------------------------------
ZA ZPRÁVU ZODPOVÍDAJÍ
 PŘEDSEDA STRANY JAN VALENTA A I.MÍSTOPŘEDSEDA STRANY ING. JIŘÍ MĚŘIČKA
----------------------------------------------------------------------

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář